About us

WHO ARE WEGET TO KNOW US BETTER

KSS-Group Ltd. are engaged group of specialists, people for who work means improving own and others live. We are passionate by choice ow what we do meaning installations. We can assure you, that by own contribution of knowledge, experience but also openness to technical innovations and cooperation, our personal traits which testifies about Us as a qualified staff, opportunities which we want to create and our approach with due respect could start not only small but huge projects.

WHY US?

Immediate action
Do każdego partnera biznesowego podchodzimy indywidualnie, z wieloletniego doświadczenia wiemy jednak, że wspólnym mianownikiem każdego z nich jest chęć zakończenia inwestycji tak szybko jak to jest możliwe, rozumiemy to dlatego nie każemy na siebie czekać.
Innovative solutions
W KSS GROUP ciągle poszerzamy swoją wiedzę na temat instalacji sanitarnych, elektrycznych i C.O. oraz nie boimy się sięgać po najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na rynku.
Precise and on time
W naszej firmie wierzymy, że najlepszą rekomendacją jest zadowolony klient, dlatego nasi wykwalifikowani pracownicy dokładają wszelkich starań, aby zadania były wykonywane z najdrobniejszą precyzją oraz na czas, aby sprostać wymaganiom naszych kontrahentów.